Szukają Państwo doświadczonych lekarzy weterynarii, którzy z pasją i zaangażowaniem zatroszczą się o zdrowie czworonoga? Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Przychodni Weterynaryjnej Boli Łapka. Nasi specjaliści oferują kompleksową opiekę medyczną, w tym diagnostykę obrazową, badania laboratoryjne, leczenie oraz rehabilitację psów, kotów oraz innych zwierząt. Wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje zawodowe naszych specjalistów pozwalają trafnie zdiagnozować problem zdrowotny czworonożnego pacjenta, a następnie sprawnie wdrożyć indywidualną terapię leczniczą.

Weterynarz Wojkowice Całodobowy dyżur telefoniczny

Weterynarz Wojkowice Całodobowy dyżur telefoniczny

Przychodnia Weterynaryjna Boli Łapka wyposażona jest w nowoczesne zaplecze laboratoryjne i sprzęt do badań obrazowych. U nas zawsze panuje przyjazna atmosfera – zależy nam na tym, aby mali pacjenci czuli się u nas komfortowo i bezpiecznie, a ich właściciele mieli pewność, że oddają swoich czworonożnych przyjaciół w dobre ręce. Proponujemy kompleksowe usługi zdrowotne dopasowane do indywidualnych potrzeb pacjentów.

Pełnimy dyżur telefoniczny - w nagłych wypadkach oferujemy pomoc medyczną w niedziele i święta. Dzięki mobilnemu sprzętowi jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną opiekę zdrowotną w domu pacjenta. Oferujemy zabiegi rehabilitacyjne, które pozwolą zregenerować aparat ruchu zwierząt.

Weterynarz z pasją Wojkowice

Nasi specjaliści oferują profesjonalną pomoc w zakresie dietetyki, alergologii, stomatologii, ginekologii, kardiologii, okulistyki, neurologii, endokrynologii, nefrologii, urologii, dermatologii czy interny. Wykonujemy również szczepienia przeciwko wściekliźnie, chipujemy psy oraz koty. Przeprowadzamy zabiegi sterylizacji i kastracji, co stanowi ważny element profilaktyki zdrowotnej. Proponujemy ponadto profesjonalne konsultacje behawioralne. W przychodni Boli Łapka uzyskać można także paszport dla swojego pupila – dokument ten jest niezbędny w sytuacji, gdy planujemy podróż zagraniczną.

Weterynarz z pasją Wojkowice

Dobry weterynarz Radzionków i Wojkowice

Przeprowadzamy szczegółową diagnostykę obrazową. Posiadamy nowoczesne urządzenia medyczne, dzięki którym jesteśmy w stanie szybko i trafnie zdiagnozować problem, z którym przychodzą do nas pacjenci. Prowadzimy doradztwo w zakresie żywienia oraz suplementacji zwierząt. Gwarantujemy fachowe wsparcie medyczne w każdym przypadku.

Weterynarz Boli Łapka Wojkowice i Radzionków

Szukają Państwo sprawdzonego weterynarza w Radzionkowie lub Wojkowicach? Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą nowoczesnej Przychodni Weterynaryjnej Boli Łapka. Korzystając z naszych usług mogą mieć Państwo pewność, że Wasz zwierzak zostanie otoczony doskonałą opieką. W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu.

phone

ZADZWOŃ DO NAS - ZAPRASZAMY

GABINET WETERYNARYJNY PIEKARY ŚLĄSKIE
cat and dog
diagnozujemy i leczymy
box1
Psy
box2
koty
box3
gryzonie
box4
inne zwierzęta
Profilaktyka Profilaktyka
Choroby wewnętrzne Choroby wewnętrzne
Chirurgia Chirurgia
Dermatologia Dermatologia
Stomatologia Stomatologia
Okulistyka Okulistyka
Kardiologia Kardiologia
Ginekologia Ginekologia
Diagnostyka obrazowa Diagnostyka obrazowa
Badania Badania
Mali pacjenci Mali pacjenci
Porady żywieniowe Porady żywieniowe
Paszporty i mikrochipy Paszporty i mikrochipy
Karmy i suplementy Karmy i suplementy
Artykuły zoologiczne Artykuły zoologiczne